MakeYouHappy

Textilní dárky s vlastním motivem MakeYouHappy

0

Your Cart

We MakeYouHappy. Nevěříte? Vyzkoušejte nás.

alt="MakeYouHappy foto dárky, ručníky a osušky s vlastním motivem."

We MakeYouHappy! My z e-shopu MakeYouHappy jsme specialisté na foto textilní dárky, jako jsou foto osušky, foto ručníky, foto polštářky, foto deky a další. Náš designer je určený pro všechny, kteří mají fantazii, rádi tvoří vlastní designy a milují originální dárky. Zkrátka všem, kdo si rádi hrají a milují své blízké, které chtějí potěšit jedinečným dárkem ,,vlastnoručně vyrobeným”. A pro vás všechny, jsme tu my.

,,Hledáte ideální dárek? We Makeyouhappy. Naše produkty potěší vás i vaše blízké. Vytvořte si u nás originální dárky kombinací produktů, barev a vlastních fotografií.“

alt="Makeyouhappy týmová fotografie"

MakeYouHappy vznikl při příležitosti oslavy výročí 25 let od založení společnosti Kapatex s.r.o. Největšího výrobce reklamního froté a textilu na českém trhu. Společnost Kapatex se tak posouvá z oblasti B2B na pole B2C. Výhodou je tradice společnosti, která zaručuje spolehlivost služeb. Pro tisk jsou využívány technologie sublimačního a digitálního tisku. Společnost Kapatex vlastní značku ručníků a osušek Frotery®, která je zárukou kvality froté vhodného do koupelny i jako foto dárek.

Jsme přesvědčeni, že společně dokážeme udělat vás i vaše okolí šťastnější, díky originálnímu textilnímu dárku.

Tým MakeYouHappy.


Facebook


Instagram

Napsat komentář