NewsBlog Single

We MakeYouHappy. Nevěříte? Vyzkoušejte nás.

We MakeYouHappy! My z e-shopu MakeYouHappy jsme specialisté na foto textilní dárky, jako jsou foto osušky, foto ručníky, foto polštářky, foto deky a další. Náš designer je určený pro všechny, kteří mají fantazii, rádi tvoří vlastní designy a milují originální dárky. Zkrátka všem, kdo si rádi hrají a milují své blízké, které chtějí potěšit jedinečným dárkem ,,vlastnoručně vyrobeným“. A pro vás všechny, jsme tu my.

,,Hledáte ideální dárek? We Makeyouhappy. Naše produkty potěší vás i vaše blízké. Vytvořte si u nás originální dárky kombinací produktů, barev a vlastních fotografií.“

alt="Makeyouhappy týmová fotografie"

MakeYouHappy vznikl při příležitosti oslavy výročí 25 let od založení společnosti Kapatex s.r.o. Největšího výrobce reklamního froté a textilu na českém trhu. Kapatex se tak posouvá z oblasti B2B na pole B2C. Výhodou je tradice společnosti, která zaručuje spolehlivost služeb. Pro tisk jsou využívány technologie sublimačního a digitálního tisku. Kapatex vlastní značku ručníků a osušek Frotery®, která je zárukou kvality froté vhodného do koupelny i jako foto dárek.

Jsme přesvědčeni, že společně dokážeme udělat vás i vaše okolí šťastnější, díky originálnímu textilnímu dárku.

Tým MakeYouHappy

Napsat komentář

Up

Foto osušky s vlastním motivem
eshop založený v Praze

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Otevírací doba

pondělí

Closed

pátek

8:00-16:30